O nás

Vítejte na

★★★ Hotel Mlýnská

Moderní hotel je situován v samém srdci královského města Uherské Hradiště. Nachází se v klidném zákoutí městské památkové zóny. Hotel Mlýnská nabízí svým hostům 56 lůžek v jednoduše a moderně zařízených 24 pokojích a jednom studiu. Jejich vybavení splňuje kritéria náročných klientů, poskytne pocit nevtíravé elegance a komfortu. Naši hosté si tak mohou vychutnat vysokou úroveň ubytovacích a gastronomických služeb za velmi dostupné ceny.

★★★ Hotel Mlýnská je držitelem certifikátu dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení.

Budova hotelu získala čestné ocenění architektonického díla cenu Dům roku 2010 Města Uherské Hradiště, která se vyhlašuje pravidelně již od roku 1992.

V posledním, čtvrtém nadzemním podlaží se nachází samostatný salonek (zimní zahrada). Kapacita je omezena na 15 osob. Salonek je průchozí na přilehlou venkovní terasu s jedinečným výhledem na město a okolí, kde si ubytovaní hosté mohou vychutnat např. sklenku vína při západu slunce.

Hotelu Mlýnská bylo uděleno Čestné uznání v soutěži Stavba roku 2010 Zlínského kraje, jehož vyhlašovatelem byla Krajská stavební společnost při svazu podnikatelů ČR, Česká komora autorizovaných inženýrů činných ve výstavbě a Česká komora architektů pod záštitou hejtmana Zlínského Kraje.